Nativo SHOP - Acasă ești tu

Valea Cascadelor 18B, București, 061511, România

+4 0724 598 866

+4 0723 641 647

Social

Nativo logo-square

CONFIGUREAZĂ-ȚI SPAȚIUL

The ultimate flooring visualizer

PROGRAMEAZĂ O VIZITĂ

Intră în contact cu noi

FACEBOOK

Hai să ne cunoaștem

INSTAGRAM

Nativo pe Instagram

NATIVO SHOP

Acasă ești tu

DESPRE NOI

Amenajările interioare sunt o ocazie excelentă să îți exprimi personalitatea exact așa cum dorești și să creezi un spațiu care vorbește despre gusturile și aspirațiile tale.
În showroom-ul Nativo vei găsi o varietate de finisaje interioare care pun orice spațiu în valoare, precum gresie, faianță și mozaic meticulos realizate, dar și parchet, diferite tipuri de mochetă și accesorii sanitare precum baterii de baie sau bucătărie.

Inspirație | Spații | Produse

NATIVO

Reviews

u

Echipa formată numai din oameni faini!

Îți răspund cu calm și profesionalism la orice întrebare, necesitate, idee sau nebunie. Experiența din show-room este unica, aproape magică. Totul îmbracă poveștile limbajului arhitectural in esența pură, chiar și tehnic vorbind. Mulțumiri întregii echipe! Aveți încă un client fericit !

Ada Raluca

g

Voi reveni aici cu mare plăcere

Aș vrea să-mi exprim satisfacția pentru calitatea excepțională a produselor achiziționate, livrarea promptă și deosebita amabilitate a personalului cu care am interacționat. Voi reveni aici cu mare plăcere.

Virgil Mazilu

Recomand!

Un showroom în care am intrat cu plăcere și am găsit mai mult decât ne așteptam. De remarcat consilierii de vanzari care știu să îți ofere informațiile necesare.

Gabi Nistorescu

Echipa Nativo

Personal cu experiență

Alex Nativo

Alex Boitan

Consilier Vânzări

Telefon: +40 732 903 073
E-mail: alex.boitan@nativoshop.ro
Cristina B Nativo

Cristina Bumbescu

Consilier Vânzări

Telefon: +40 730 070 658
E-mail: cristina.bumbescu@nativoshop.ro
Liviu Nativo

Liviu Daju

Consilier Vânzări

Telefon: +40 731 055 504
E-mail: liviu.daju@nativoshop.ro
Alisa

Alisa Albu

Consilier Vânzări

Telefon: +40 733 449 833
E-mail: alisa.albu@nativoshop.ro
Maria Nativo

Maria Vlase

Consilier Vânzări

Telefon: +40 733 124 682
E-mail: maria.vlase@nativoshop.ro
Eugeniu

Eugeniu Bivol

Agent Proiecte

Telefon: +40 731 055 090
E-mail: eugeniu.bivol@nativoshop.ro
Mihaela Nativo

Mihaela Ghețea

Manager

Telefon: +40 724 598 866
E-mail: mihaela.ghetea@nativoshop.ro
Nicolae Nativo

Nicolae Țintă

Fondator

Telefon: +40 723 641 647
E-mail: nicolae.tinta@premiercom.ro
Daniela Nativo

Daniela Sterpu

Gestionar

Telefon: +40 730 070 697
E-mail: daniela.sterpu@premiercom.ro
Cristina Nativo

Cristina Popescu

Facturare

E-mail: cristina.popescu@premiercom.ro